wow

Продюсерський центр "НіКа"

Дуже рада за свій продюсерський і всіх виконавців, які є у нас. Я їх люблю, в них дуже вірю, вони молодці і обовязково стануть справжніми зірками!
Ось тут можна більше почитати про них:

http://www.wz.lviv.ua/pages.php?ac=arch&atid=70952

Разом ми зможемо все!
Natalka

(no subject)

19 грудня разом з виконавцями мого продюсерського центру "НіКа" їздили до дітей-сиріт в Червоноградську школу-інтернат. Діти такі класні. Файно і душевно було. А що найголовніше - позитивно!
Під час концерту запрезентували нову пісеньку "Ми зможем ВСЕ!" - гімн продюсерського центру!
Вчора була на Люксівській вечірці, а сьогодні їду в Київ на інтерв'ю для програми "Дивись!". Побачимось, почуємось, па!
П.С. 27 грудня, львів'яни, дивіться новорічну програмку "Відкрий себе"
wow

Show must go on! "Інша" тепер в ефірі М1

Відпрем'єрилась!
Кліп "Інша" тепер можна подивитися в ефірі М1.
Було весело, екстремально і цікаво!
Сподіваюсь, що Вам буде не менш цікаво дивитися кліп.
А хто бачив обговорення кліпу з експертами, пишіть, коментуйте, буду рада почути Вашу думку!
wow

ПРЕМ'ЄРА НА М1: НАТАЛКА КАРПА - ІНША


         23 листопада 2008р.  19.00  телеканал  М1
         Прем'єра нового кліпу Наталки Карпи - "Інша"
      НАТАЛКА КАРПА - ІНША
        І тепер це може побачити кожен!

       Мені цей кліп надзвичайно подобається!
      Надіюсь Вам сподобається теж!!!

NK

Скоро прем'єра...

Скоро прем'єра!

  19 та 20 жовтня у Львові відбулися зйомки двох моїх кліпів на пісні "Інша" та "Час біжить, як пісок".
  Слова і музику до пісні "Інша" написала сама, тому до створення відео, а перш за все до вибору кліпмейкера, підійшла особливо уважно і вибрала кращого з кращих – Семена Горова!
  Семен Горов - відомий багатьма масштабними роботами. Він є автором таких телевізійних мюзиклів, як: "Зіркові канікули", "Вечори на хуторі близь Диканьки", "Попелюшка", "Шалений день чи одруження Фігаро", "Сорочинський ярмарок", "Алі-Баба та сорок розбійників" та більше півсотні кліпів, серед яких роботи для Валерія Меладзе, групи Віа Гра, Таїсії Повалій, Ані Лорак, Вєрки Сердючки та інших відомих українських та російських зірок.
  Спочатку зйомки планувалися в Києві, але під час зустрічі з режисером  вирішили знімати у Львові. У кліпі знялись мої друзі - Евген Фешак (Люкс ФМ) та Надя Симоненко (канал М1).
  Кліп на пісню "Інша" - це музична драма, в якій є все – любов, зрада, тривога, ревнощі. Кожне з цих почуттів посідає своє, - вагоме місце в житті головної героїні, як і, напевно, в житті кожної жінки.
  Це навіть важко назвати кліпом, це буде справжній фільм із майже детективним сюжетом і дуже несподіваною амурною лінією. Дві жінки, один чоловік - любовний трикутник, в центрі якого опинилася співачка. Яка любов переможе – жіноча чи любов між чоловіком і жінкою? Завісу відкриють фінальні акорди та фінальні кадри.

  Мене не знає ніхто - тільки музика. В ній я відкрита. Для когось це стане шоком, для когось – справжнім відкриттям, а для мене – це була просто абсолютна відвертість! Я – ІНША! Тепер це побачать всі!
  Другий кліп на пісню "Час біжить, як пісок" - це історія одного дня: від ранку до вечора, від кохання – до страждання, від надії – до розпачу! Головна героїня – відкрита до світу, людей, що її оточують, до кохання. Вона протягом дня заряджає всіх позитивом, а ввечері залишається наодинці зі своїми почуттями... Їй важко, але вона знає – треба жити кожним моментом, адже те, що було - не повернеш. Час біжить, як пісок!